Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
magazyny o dobrej infrastrukturze?
#1
Na już poszukuję współpracy w zakresie czegoś, co da się ogólnie nazwać jako self storage. Prowadzę wyspecjalizowaną firmę, lecz w dalszym ciągu samodzielnie nie podołam zamówieniom. Dlatego szukam firmy z zapleczem magazynowym. Liczę że któreś z forumowiczów może mi pomóc?
"Ilu pracuje w watykanie chyba połowa zatrudnionych"
Odpowiedz
#2
Jeszcze niedawno wszelkie przedsiębiorstwa produkcyjne musiały posiadać własne przestrzenie magazynowe. Tak samo firmy działające branży handlowej, logistycznej i wiele innych. Wiązało się to z wieloma komplikacjami, takimi jak: problematyczny transport jeżeli przestrzenie magazynowe nie był zlokalizowane na terenie przedsiębiorstwa, konieczność płacenia znacznego czynszu, za mało miejsca w magazynie oraz dużo więcej. Na szczęście, wzorem Zachodu, powstają w Polsce nowoczesne przestrzenie na magazynowanie, które bardzo upraszczają pracę biznesmenów.
"Lepszy nieprzyjaciel otwarty niż przyjaciel zdradliwy"
Odpowiedz
#3
Szukałeś pod kątem hasła magazyny Katowice ? Warto spróbować. Dlaczego? Nowoczesne magazyny to nowinka w naszym kraju, przynajmniej w zbiorowej świadomości – parę takiego typu magazynów już u nas działa, ale dotychczas niewiele osób miało o nich pojecie. Te magazyny to idealna odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rodzimych przedsiębiorstw. Dzięki nim zyskują one dostęp do wygodnej przestrzeni magazynowej, z której można korzystać niemalże bez jakichkolwiek ograniczeń 24h/dobę.
"Przypadek to miano którym określamy zasługi innych"
Odpowiedz
#4
Magazyny samoobsługowe są niezwykle popularne zwłaszcza w USA – znajdują się generalnie w każdej miejscowości. Jednakże jest z nimi przeciwnie niż w Polsce: najczęściej z ich usług korzystają osoby prywatne, a nie przedsiębiorstwa. Amerykanie traktują je tak, jak Polacy strychy: przechowują np. rowery, elementy wyposażenia i tak dalej: bardzo często przenoszą się oni w poszukiwaniu pracy i nie zawsze biorą wszystko ze sobą. Niezwykle gorąco popieram takie rozwiązanie! Co charakteryzuje magazyny, jakie znajdują się w ofercie wielu firm z terenu całego kraju? Na pewno komfort : zlokalizowane są one z dala od centrów miast, co bardzo skraca dojazd. Po drugie: oszczędność pieniędzy: wynajmuje się je na dany okres i tylko za ten czas się płaci. I jeszcze: takiego typu magazyny do doskonała infrastruktura, co docenią wszyscy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości